Wulkanoterapia

Jako właściciel firmy IMMUNE-HERBA – Ziołolecznictwo przedstawiam WULKANOTERAPIĘ. Od kilku lat korzystam i doradzam chorym korzystającym z tej terapii. Wulkanoterapia polega na leczeniu klimatycznym w wysokiej temperaturze, nasłonecznieniu w specyficznych warunkach korzystnych dla organizmu, na wyspie oceanicznej z dala od lądu.

Na czym polega?

  • przebywaniu w pobliżu skał wulkanicznych wydzielających opary lecznicze, korzystne dla płuc, oskrzeli, leczące astmę i infekcje.
  • inhalacjach górnych dróg oddechowych w szczelinach skał, nagrzewaniu kręgosłupa, stawów, nerek.
  • kąpielach, wygrzewaniu się w wysokiej temperaturze w ciepłej, bulgocącej mazi wulkanicznej, będąc zanurzonym po szyję.
  • Smarowanie chorych miejsc mazią wulkaniczną np. zatok, kręgosłupa, stawów, piersi, jajników, wątroby, śledziony, brzucha.
  • Przebywanie w zanurzeniu po szyję w ciepłej wodzie w pobliżu wulkanu, co daje niezapomniane przyjemne uczucie.

Gdy się dojeżdża na wyspę promem, można zobaczyć towarzyszące delfiny. Przyjeżdżających uderza widok malowniczych skał, roślinność, przejrzysta niebieska woda, a w niej kolorowe rybki.

Poranne mgły opasają wulkan oraz sąsiednie wyspy a wieczorem są one pięknie oświetlone. Słychać echo między wyspami. Wszystko to daje niesamowite przeżycia, które długo się pamięta. Również lepszy stan zdrowia sprawia, że jest to niezapomniany wyjazd.
Dodatkowo do terapii klimatycznej stosuje się witaminy, mikroelementy, zioła w tabletkach i w płynie. Preparaty te są łatwe w użyciu. Polecam także gimnastykę, dużo spacerów, refleksoterapię i dietę. Wszystko to dostosowuję do indywidualnych potrzeb chorego.

Pod okiem fitoterapeuty-zielarza, pielęgniarki, instruktora zapewniam Państwu przyjemny pobyt i polepszenie stanu zdrowia.
Zainteresowanych terapią i wyjazdem proszę o kontakt. Pierwszeństwo mają osoby korzystające z porad zielarskich.